Atspausdinta iš: http://www.siaudunamai.lt/lt/naujienos/tarptautiniai_renginiai

Projekto atidarymas www.siaudunamai.lt jau veikia! Didžiojoje Britanijoje presuotų šiaudų ryšuliai reklamuojami prestižinių parduotuvių vitrinose Kviečiame į seminarus Aplinkai palanki statyba iš presuotų šiaudų: technologijos ir perspektyvos Aplinkai palankus namas iš presuotų šiaudų - bendruomenių veiklai Spauda apie šiaudų namus Tarptautiniai renginiai Patvirtintas projekto dalyvavimas kampanijoje TVARI ENERGETIKA EUROPAI Nauji straipsniai ir seminaras Estijoje Baltijos šiaudinių namų statytojų suvažiavimas Kaimo verslumo ugdymas Upytėje populiarinant linininkystę ir statybą iš šiaudų Seminaras Panevėžyje „Ekologiška statyba ir kuras iš šiaudų“ Kviečiame bendradarbiauti architektus Šiaudiniai namai bus populiarinami II Vilniaus aplinkosaugos forume Kartu mes galime pakeisti situaciją Informacija apie seminarus ir parodą Kaune Pranešimas spaudai apie šiaudinių namų statybos plėtrą Parodoje ekoRESTA2008 pristatoma statyba iš presuotų šiaudų Pirmasis asocijuotas kampanijos Tvari energetika Europai partneris Lietuvoje Lietuvos gyventojų nuomonė apie aplinkai palankią statybą Seminaras Klaipėdoje KNYGA „Šiaudiniai namai“ DVD „Šiaudinių namų statyba“ Baltijos šiaudinių namų statytojų suvažiavimas Efektyvaus energijos vartojimo pastatuose vadovas Europos tvarios energetikos savaitės renginiai Vilniuje Saulės energetikų asociacija Pasaulinė Žemės valandos akcija Praktinis šiaudinių namų tinkavimo seminaras pradedantiesiems Tarptautinės saugaus klimato iniciatyvos „350“ renginiai vyko ir šiaudiniuose namuose Europos šiaudinių namų statytojų suvažiavimas ESBG 2009 Kreipimasis dėl COP15 Kopenhagoje Dėkojame rėmėjams! Molinių namų statybos seminarai Statau namą iš šiaudų! Mokymai su arch. D. Jurevičiumi

 Tarptautiniai renginiai

North Sun 2007Projekto „Aplinkai palankios statybos iš šiaudų populiarinimas mažinant įtaką klimato kaitai“ veiklos geografija nuolat plečiasi, ir dabar tai yra tarptautinis projektas.

2007 m. birželio 1 d. Rygoje vykusioje tarptautinėje konferencijoje North Sun 2007 visuomenei buvo pristatyta energetiškai efektyvių pastatų statyba iš presuotų šiaudų. Pranešimą galite perskaityti šioje svetainėje

Šių metų spalio mėnesį numatomas praktinis seminaras Estijoje, kur dėstys patyręs statytojas iš presuotų šiaudų Lars Keller (Danija). Apie renginį pranešime atskirai.

Tarptautinė Saulės diena

Rugių šiaudai yra puiki statybinė medžiaga, kurią per vienerius metus užaugina SAULĖ, ŽEMĖ, ORAS ir VANDUO. Tereikia nedaug kitų energijos išteklių, kad šiaudus paversti didžiulėmis plytomis, kurios be jokio skiedinio naudojamos sienoms pastatyti.

Sun DayTarptautinę Saulės dieną minėsime birželio 22 ir 29 d. Kviečiame visus besidominčius saulės energijos naudojimu pastatų šildymui ar statybinių medžiagų gamybai apsilankyti mūsų skaitykloje 11-18 val. adresu Vytenio g. 10-60, Vilnius. Pirmiesiems penkiems lankytojams dovanosime konferencijos North Sun 2005 pranešimų medžiagą - CD. Knygų sąrašą rasite Skaityklos skyriuje.

Linkime, kad greičiau ateitų ta diena, apie kurią svajoja visi, švenčiantys Tarptautinę Saulės dieną.

Europos šiaudinių namų statytojų suvažiavimas

FSBS ESBGPo kelerių metų pertraukos, 2007 m. rugpjūčio 6-12 d. Vokietijoje įvyks Europos šiaudinių namų statytojų suvažiavimas, kuriame bus ir teorijos, ir praktikos bei ekskursijų. Užsiregistravusiems iki liepos 1 d. taikomos nuolaidos.

Mūsų svetainėje galite rasti registracijos formą bei renginio programą.


Seminaras Baltarusijoje

Liepos pabaigoje vyks praktinis šiaudinių namų statybos seminaras Baltarusijoje.

     

  

  TREN_associate

 

 Šiaudinių namų plėtrą remia:

      JTVP PAF Mažųjų projektų programa

   Pasaulio aplinkos fondo
   Mažųjų projektų programa

   www.undp.lt/sgp


     LR Aplinkos ministerija


           Didžiosios Britanijos ambasada


Šiaurės ministrų tarybos biuras Lietuvoje