Atspausdinta iš: http://www.siaudunamai.lt/lt/naujienos/siaudiniai_namai_bus_populiarinami_ii_vilniaus_aplinkosaugos_forume

Projekto atidarymas www.siaudunamai.lt jau veikia! Didžiojoje Britanijoje presuotų šiaudų ryšuliai reklamuojami prestižinių parduotuvių vitrinose Kviečiame į seminarus Aplinkai palanki statyba iš presuotų šiaudų: technologijos ir perspektyvos Aplinkai palankus namas iš presuotų šiaudų - bendruomenių veiklai Spauda apie šiaudų namus Tarptautiniai renginiai Patvirtintas projekto dalyvavimas kampanijoje TVARI ENERGETIKA EUROPAI Nauji straipsniai ir seminaras Estijoje Baltijos šiaudinių namų statytojų suvažiavimas Kaimo verslumo ugdymas Upytėje populiarinant linininkystę ir statybą iš šiaudų Seminaras Panevėžyje „Ekologiška statyba ir kuras iš šiaudų“ Kviečiame bendradarbiauti architektus Šiaudiniai namai bus populiarinami II Vilniaus aplinkosaugos forume Kartu mes galime pakeisti situaciją Informacija apie seminarus ir parodą Kaune Pranešimas spaudai apie šiaudinių namų statybos plėtrą Parodoje ekoRESTA2008 pristatoma statyba iš presuotų šiaudų Pirmasis asocijuotas kampanijos Tvari energetika Europai partneris Lietuvoje Lietuvos gyventojų nuomonė apie aplinkai palankią statybą Seminaras Klaipėdoje KNYGA „Šiaudiniai namai“ DVD „Šiaudinių namų statyba“ Baltijos šiaudinių namų statytojų suvažiavimas Efektyvaus energijos vartojimo pastatuose vadovas Europos tvarios energetikos savaitės renginiai Vilniuje Saulės energetikų asociacija Pasaulinė Žemės valandos akcija Praktinis šiaudinių namų tinkavimo seminaras pradedantiesiems Tarptautinės saugaus klimato iniciatyvos „350“ renginiai vyko ir šiaudiniuose namuose Europos šiaudinių namų statytojų suvažiavimas ESBG 2009 Kreipimasis dėl COP15 Kopenhagoje Dėkojame rėmėjams! Molinių namų statybos seminarai Statau namą iš šiaudų! Mokymai su arch. D. Jurevičiumi

Šiaudiniai namai bus populiarinami II Vilniaus aplinkosaugos forume

 2007 m. lapkričio 29-30 d. Vilniaus Mokytojų namuose (Vilniaus g. 39) vyks Antrasis Vilniaus aplinkosaugos forumas. Forumą organizuoja Vilniaus miesto savivaldybės aplinkos apsaugos skyrius kartu su Aplinkosaugos informacijos centru.

Lapkričio 29 d. 10 val. vyks Forumo atidarymas.

Programa

10 val. – 16 val. Aplinkosauginių technologijų ir ekologinio švietimo mugė.

 Dalyviai: Vilniaus atliekų tvarkymo ir vandens valymo įmonės, žaliąja miesto
erdve besirūpinančios, ekologišką gyvenimo būdą ir atsinaujinančius  energijos šaltinius propaguojančios organizacijos, mokslinės institucijos pristatys savo veiklą ir tiesiogiai atsakys į Jums rūpimus klausimus. 

12 val. – 20 val. Filmų peržiūra   -  Non stop.
 Bus pristatyti tiek įžymių lietuvių režisierių sukurti filmai apie gamtą (vienas jų - šių metų Abukevičiaus premija apdovanotas filmas Susitikimas su žuvininkais"), tiek ir užsienio režisierių sukurti filmai apie pasaulines aplinkosaugos aktualijas ir problemas - „Paskutinis pasirodymas Žemėje", „Mylėkite moteris ir gėles", „Ekopokštai" ir daugelis kitų informatyvių ir provokuojančių kino  kūrinių.

13 val. – 16 val. Ekologinio švietimo ataskaitinė konferencija.
Aplinkosauginio švietimo projektus pristatys juos įgyvendinusios   mokyklos, darželiai ir organizacijos.

Forumo metu veiks Sulčių baras (Svėtainėje), kur galėsite paragauti natūraliai spaustų sulčių ir gauti info apie ekologiškus maisto produktus.

Lapkričio 30 d. 9. 30 – 14.00 val. Seminaras aktualiais aplinkosaugos klausimais.

Pranešimus skaitys aplinkosaugos ekspertai ir mokslininkai aktualiomis Vilniaus aplinkos temomis (taršos prevencija, želdynų apsauga, gamtinės vertybės ir kt.).

Laukiame renginyje!

Forumo organizatoriai

     

  

  TREN_associate

 

 Šiaudinių namų plėtrą remia:

      JTVP PAF Mažųjų projektų programa

   Pasaulio aplinkos fondo
   Mažųjų projektų programa

   www.undp.lt/sgp


     LR Aplinkos ministerija


           Didžiosios Britanijos ambasada


Šiaurės ministrų tarybos biuras Lietuvoje