Atspausdinta iš: http://www.siaudunamai.lt/lt/naujienos/seminaras_panevezyje_„ekologiska_statyba_ir_kuras_is_siaudu“

Projekto atidarymas www.siaudunamai.lt jau veikia! Didžiojoje Britanijoje presuotų šiaudų ryšuliai reklamuojami prestižinių parduotuvių vitrinose Kviečiame į seminarus Aplinkai palanki statyba iš presuotų šiaudų: technologijos ir perspektyvos Aplinkai palankus namas iš presuotų šiaudų - bendruomenių veiklai Spauda apie šiaudų namus Tarptautiniai renginiai Patvirtintas projekto dalyvavimas kampanijoje TVARI ENERGETIKA EUROPAI Nauji straipsniai ir seminaras Estijoje Baltijos šiaudinių namų statytojų suvažiavimas Kaimo verslumo ugdymas Upytėje populiarinant linininkystę ir statybą iš šiaudų Seminaras Panevėžyje „Ekologiška statyba ir kuras iš šiaudų“ Kviečiame bendradarbiauti architektus Šiaudiniai namai bus populiarinami II Vilniaus aplinkosaugos forume Kartu mes galime pakeisti situaciją Informacija apie seminarus ir parodą Kaune Pranešimas spaudai apie šiaudinių namų statybos plėtrą Parodoje ekoRESTA2008 pristatoma statyba iš presuotų šiaudų Pirmasis asocijuotas kampanijos Tvari energetika Europai partneris Lietuvoje Lietuvos gyventojų nuomonė apie aplinkai palankią statybą Seminaras Klaipėdoje KNYGA „Šiaudiniai namai“ DVD „Šiaudinių namų statyba“ Baltijos šiaudinių namų statytojų suvažiavimas Efektyvaus energijos vartojimo pastatuose vadovas Europos tvarios energetikos savaitės renginiai Vilniuje Saulės energetikų asociacija Pasaulinė Žemės valandos akcija Praktinis šiaudinių namų tinkavimo seminaras pradedantiesiems Tarptautinės saugaus klimato iniciatyvos „350“ renginiai vyko ir šiaudiniuose namuose Europos šiaudinių namų statytojų suvažiavimas ESBG 2009 Kreipimasis dėl COP15 Kopenhagoje Dėkojame rėmėjams! Molinių namų statybos seminarai Statau namą iš šiaudų! Mokymai su arch. D. Jurevičiumi

Seminaras Panevėžyje „Ekologiška statyba ir kuras iš šiaudų“

SeminarasPanevėžio rajono gyventojų bendruomenės „Upytės žemė“ įgyvendinamo projekto „Kaimo verslumo ugdymas Upytėje populiarinant linininkystę ir statybą iš šiaudų“ informacinis seminaras

2007 m. lapkričio 23 d.
Panevėžio rajono savivaldybė, didžioji salė
Vasario 16-osios 27, Panevėžys

Projektą remia: Jungtinių Tautų vystymo programos Pasaulio Aplinkos Fondo Mažųjų Projektų Programa, Lietuvos Respublikos Žemės Ūkio ministerija, Panevėžio rajono savivaldybė

PROGRAMA

9.30 - 10.00 Dalyvių registracija

10.00- 10.30 Sveikinimo žodis (LŽŪM, PAF MPP, Panevėžio rajono savivaldybės atstovai)

10.30- 11.00 Projekto „Kaimo verslumo ugdymas Upytėje populiarinant linininkystę ir statybą iš šiaudų“ pristatymas (Upytės bendruomenės pirmininkas A.Zalatoris)

11.00- 12.30 Pastatai ir klimato kaita. Poveikio aplinkai mažinimo galimybės naudojant vietinius ir atsinaujinančius išteklius pastato būvio cikle. Statybos iš šiaudų istorija, praktika ir perspektyvos (E.Milutienė, projekto "Aplinkai palankios statybos iš šiaudų populiarinimas mažinant įtaką klimato kaitai" vadovė)

12.30- 13.00 kavos pertrauka

13.00 – 15.00 Namų iš šiaudų briketų statybos technologijos (šiaudinių namų ekspertai, pradininkai Lietuvoje, P. Devižis, D.Surkys ir E.Kaltanas)

15.00- 16.00 Šiaudų kuro vartojimas Lietuvoje (Dr. Algirdas Genutis, LŽŪU Žemės ūkio inžinerijos institutas, Energetikos skyrius)

16.00 – 16.15 informacinio seminaro apibendrinimas

Dalyvauti kviečiami visi, kurie domisi ekologine statyba, šiaudų kuro vartojimo galimybėmis, vietinių ir atsinaujinančių išteklių (šiaudų) panaudojimu. Ypatingai laukiame bendruomenių, ūkininkų, seniūnijų, NVO atstovų. Seminaro metu bus dalinamos anketos norintiems dalyvauti atrankoje į praktinius statybos iš šiaudų mokymus.

Registracija vyks iki lapkričio 22 d. el. paštu upytes.zeme@gmail.com arba tel. 8-615 42651

Tel. pasiteiravimui Rasa Visockiene 8 612 16004

 Daugiau informacijos apie projektą

Spaudos konferencija apie projektą

Žiniasklaida apie projektą:

Lzinios.lt

Info.lt

JTVP PAF MPP

Delfi

     

  

  TREN_associate

 

 Šiaudinių namų plėtrą remia:

      JTVP PAF Mažųjų projektų programa

   Pasaulio aplinkos fondo
   Mažųjų projektų programa

   www.undp.lt/sgp


     LR Aplinkos ministerija


           Didžiosios Britanijos ambasada


Šiaurės ministrų tarybos biuras Lietuvoje