Atspausdinta iš: http://www.siaudunamai.lt/lt/naujienos/praktinis_siaudiniu_namu_tinkavimo_seminaras_pradedantiems

Projekto atidarymas www.siaudunamai.lt jau veikia! Didžiojoje Britanijoje presuotų šiaudų ryšuliai reklamuojami prestižinių parduotuvių vitrinose Kviečiame į seminarus Aplinkai palanki statyba iš presuotų šiaudų: technologijos ir perspektyvos Aplinkai palankus namas iš presuotų šiaudų - bendruomenių veiklai Spauda apie šiaudų namus Tarptautiniai renginiai Patvirtintas projekto dalyvavimas kampanijoje TVARI ENERGETIKA EUROPAI Nauji straipsniai ir seminaras Estijoje Baltijos šiaudinių namų statytojų suvažiavimas Kaimo verslumo ugdymas Upytėje populiarinant linininkystę ir statybą iš šiaudų Seminaras Panevėžyje „Ekologiška statyba ir kuras iš šiaudų“ Kviečiame bendradarbiauti architektus Šiaudiniai namai bus populiarinami II Vilniaus aplinkosaugos forume Kartu mes galime pakeisti situaciją Informacija apie seminarus ir parodą Kaune Pranešimas spaudai apie šiaudinių namų statybos plėtrą Parodoje ekoRESTA2008 pristatoma statyba iš presuotų šiaudų Pirmasis asocijuotas kampanijos Tvari energetika Europai partneris Lietuvoje Lietuvos gyventojų nuomonė apie aplinkai palankią statybą Seminaras Klaipėdoje KNYGA „Šiaudiniai namai“ DVD „Šiaudinių namų statyba“ Baltijos šiaudinių namų statytojų suvažiavimas Efektyvaus energijos vartojimo pastatuose vadovas Europos tvarios energetikos savaitės renginiai Vilniuje Saulės energetikų asociacija Pasaulinė Žemės valandos akcija Praktinis šiaudinių namų tinkavimo seminaras pradedantiesiems Tarptautinės saugaus klimato iniciatyvos „350“ renginiai vyko ir šiaudiniuose namuose Europos šiaudinių namų statytojų suvažiavimas ESBG 2009 Kreipimasis dėl COP15 Kopenhagoje Dėkojame rėmėjams! Molinių namų statybos seminarai Statau namą iš šiaudų! Mokymai su arch. D. Jurevičiumi

PRAKTINIS ŠIAUDINIŲ NAMŲ TINKAVIMO SEMINARAS PRADEDANTIESIEMS

Daugiau informacijos apie seminarą (spauskite nuorodą)

              Jonas 1

Seminaro laikas ir vieta:    2009 m. liepos 18–19 d. ir 25-26   d.  organizuojamas mokomasis-praktinis sienų iš šiaudų ryšulių (toliau – šiaudų siena) tinkavimo seminaras, kuris vyks Vilniaus raj. apie 30 km. nuo Vilniaus.

Seminaro tikslas – paskleisti informaciją gautą praktinių užsiėmimų metu Estijoje dalyvaujant Lektoriams iš JAV. Supažindinti seminaro dalyvį su šiaudinės sienos tinkavimo natūraliomis/vietinėmis medžiagomis aspektais bei sudaryti sąlygas įtvirtinti gautas žinias praktinėje veikloje.

Seminaro temos: pasiruošimas tinkavimui; vidinio ir išorinio tinko savybės bei jiems keliami reikalavimai; tinko rūšių teorinė apžvalga; pirmo, antro ir trečio tinko sluoksnių ypatumai ir jiems keliami reikalavimai; visų trijų tinko sluoksnių gamyba vietoje ir jų teisingas užnešimas ant šiaudinės sienos.

Seminaro darbotvarkė:

07.18
9.00 atvykimas ir susipažinimas;
10.00 seminaro dalyvių supažindinimas su seminaro eiga;
10.30 teorinė seminaro dalis. Klausimai ir atsakymai;
13.00 pietūs;
13.30 praktiniai užsiėmimai;
19.30 vakarienė;
20.00 dienos veiklos apžvalga. Klausimai ir atsakymai.
21.00 planuojama indėniška pirtis.

07.19
9.00 pusryčiai;
9.30 praktiniai užsiėmimai;
13.00 pietūs;
13.30 praktiniai užsiėmimai;
18.30 diskusija prie arbatos.
19.00 atsisveikinimas.

Nakvynė: Nakvynė savo palapinėse šalia darbo vietos arba šiaudiniame statomame name (turėti savo miegmaišius).

Kita informacija: numatomas dalyvių skaičius – 15. Esant didesniam užsiregistravusių dalyvių skaičiui tikėtina organizuoti pakartotiną seminarą artimiausią savaitgalį.

Seminaro dalyviai patys pasirūpina tinkama savo darbo apranga. Reikiamais darbo įrankiais aprūpina seminaro organizatoriai. 

Seminaro lektorius: ŠNSA tarybos narys Jonas Kačerauskas.

 Jonas 2


     

  

  TREN_associate

 

 Šiaudinių namų plėtrą remia:

      JTVP PAF Mažųjų projektų programa

   Pasaulio aplinkos fondo
   Mažųjų projektų programa

   www.undp.lt/sgp


     LR Aplinkos ministerija


           Didžiosios Britanijos ambasada


Šiaurės ministrų tarybos biuras Lietuvoje