Atspausdinta iš: http://www.siaudunamai.lt/lt/naujienos/nauji_straipsniai_ir_seminaras_estijoje

Projekto atidarymas www.siaudunamai.lt jau veikia! Didžiojoje Britanijoje presuotų šiaudų ryšuliai reklamuojami prestižinių parduotuvių vitrinose Kviečiame į seminarus Aplinkai palanki statyba iš presuotų šiaudų: technologijos ir perspektyvos Aplinkai palankus namas iš presuotų šiaudų - bendruomenių veiklai Spauda apie šiaudų namus Tarptautiniai renginiai Patvirtintas projekto dalyvavimas kampanijoje TVARI ENERGETIKA EUROPAI Nauji straipsniai ir seminaras Estijoje Baltijos šiaudinių namų statytojų suvažiavimas Kaimo verslumo ugdymas Upytėje populiarinant linininkystę ir statybą iš šiaudų Seminaras Panevėžyje „Ekologiška statyba ir kuras iš šiaudų“ Kviečiame bendradarbiauti architektus Šiaudiniai namai bus populiarinami II Vilniaus aplinkosaugos forume Kartu mes galime pakeisti situaciją Informacija apie seminarus ir parodą Kaune Pranešimas spaudai apie šiaudinių namų statybos plėtrą Parodoje ekoRESTA2008 pristatoma statyba iš presuotų šiaudų Pirmasis asocijuotas kampanijos Tvari energetika Europai partneris Lietuvoje Lietuvos gyventojų nuomonė apie aplinkai palankią statybą Seminaras Klaipėdoje KNYGA „Šiaudiniai namai“ DVD „Šiaudinių namų statyba“ Baltijos šiaudinių namų statytojų suvažiavimas Efektyvaus energijos vartojimo pastatuose vadovas Europos tvarios energetikos savaitės renginiai Vilniuje Saulės energetikų asociacija Pasaulinė Žemės valandos akcija Praktinis šiaudinių namų tinkavimo seminaras pradedantiesiems Tarptautinės saugaus klimato iniciatyvos „350“ renginiai vyko ir šiaudiniuose namuose Europos šiaudinių namų statytojų suvažiavimas ESBG 2009 Kreipimasis dėl COP15 Kopenhagoje Dėkojame rėmėjams! Molinių namų statybos seminarai Statau namą iš šiaudų! Mokymai su arch. D. Jurevičiumi

 Nauji straipsniai ir seminaras Estijoje

Svetainė www.siaudunamai.lt pasipildė naujais straipsniais apie Europos šiaudinių namų statytojų suvažiavimą ir presuotų šiaudų tinkamumą pastatų apšiltinimui bei namų statybai. Juos rasite skyriuje “STRAIPSNIAI”.

Taip pat norėtume informuoti apie praktinį statybos iš presuotų šiaudų ryšulių seminarą Estijoje, kuris vyks spalio 8-12 d. Vietų skaičius ribotas. Norinčius dalyvauti prašome parašyti motyvacinį laišką ar kitaip susisiekti su mumis (mob.             +370 670 49647       , e.p. info@ateik.info).

Seminaras skirtas statybininkams bei architektams, ketinantiems statyti šiaudinius namus.

Programoje - pažintis su Baltijos ir Skandinavijos šalių pasiekimais, įgyvendintais projektais, teorinės žinios apie Skandinaviškąją statybos technologiją, praktinis darbas, nedidelio objekto statyba, ekskursijos.

Šis seminaras – tai projekto „Aplinkai palankios statybos iš presuotų šiaudų populiarinimas mažinant įtaką klimato kaitai“ dalis. Projektą remia Jungtinių Tautų vystymo programos Pasaulio aplinkos fondo Mažųjų projektų programa, LR Aplinkos ministerija,  Didžiosios Britanijos ambasada bei Šiaurės ministrų tarybos biuras Lietuvoje.

     

  

  TREN_associate

 

 Šiaudinių namų plėtrą remia:

      JTVP PAF Mažųjų projektų programa

   Pasaulio aplinkos fondo
   Mažųjų projektų programa

   www.undp.lt/sgp


     LR Aplinkos ministerija


           Didžiosios Britanijos ambasada


Šiaurės ministrų tarybos biuras Lietuvoje