Atspausdinta iš: http://www.siaudunamai.lt/lt/naujienos/kartu_mes_galime_pakeisti_situacija

Projekto atidarymas www.siaudunamai.lt jau veikia! Didžiojoje Britanijoje presuotų šiaudų ryšuliai reklamuojami prestižinių parduotuvių vitrinose Kviečiame į seminarus Aplinkai palanki statyba iš presuotų šiaudų: technologijos ir perspektyvos Aplinkai palankus namas iš presuotų šiaudų - bendruomenių veiklai Spauda apie šiaudų namus Tarptautiniai renginiai Patvirtintas projekto dalyvavimas kampanijoje TVARI ENERGETIKA EUROPAI Nauji straipsniai ir seminaras Estijoje Baltijos šiaudinių namų statytojų suvažiavimas Kaimo verslumo ugdymas Upytėje populiarinant linininkystę ir statybą iš šiaudų Seminaras Panevėžyje „Ekologiška statyba ir kuras iš šiaudų“ Kviečiame bendradarbiauti architektus Šiaudiniai namai bus populiarinami II Vilniaus aplinkosaugos forume Kartu mes galime pakeisti situaciją Informacija apie seminarus ir parodą Kaune Pranešimas spaudai apie šiaudinių namų statybos plėtrą Parodoje ekoRESTA2008 pristatoma statyba iš presuotų šiaudų Pirmasis asocijuotas kampanijos Tvari energetika Europai partneris Lietuvoje Lietuvos gyventojų nuomonė apie aplinkai palankią statybą Seminaras Klaipėdoje KNYGA „Šiaudiniai namai“ DVD „Šiaudinių namų statyba“ Baltijos šiaudinių namų statytojų suvažiavimas Efektyvaus energijos vartojimo pastatuose vadovas Europos tvarios energetikos savaitės renginiai Vilniuje Saulės energetikų asociacija Pasaulinė Žemės valandos akcija Praktinis šiaudinių namų tinkavimo seminaras pradedantiesiems Tarptautinės saugaus klimato iniciatyvos „350“ renginiai vyko ir šiaudiniuose namuose Europos šiaudinių namų statytojų suvažiavimas ESBG 2009 Kreipimasis dėl COP15 Kopenhagoje Dėkojame rėmėjams! Molinių namų statybos seminarai Statau namą iš šiaudų! Mokymai su arch. D. Jurevičiumi

 Kartu mes galime pakeisti situaciją

SEE logoSausio 28 d. – vasario 1 d. Europos Sąjungoje vyksta Tvarios energetikos savaitė. Tai kampanijos Tvari energetika Europai, kurią vykdo Europos Komisijos Energijos ir transporto departamentas kartu su visuomeniniais ir verslo partneriais įvairiose šalyse renginys. Kampanija yra skirta didinti sąmoningumą ir pakeisti energetikos įvaizdį.

VšĮ „Atsinaujinančios energijos informacijos konsultacinis centras“, vykdanti projektą „Aplinkai palankios statybos iš šiaudų populiarinimas mažinant įtaką klimato kaitai“ yra kampanijos Tvari energetika Europai partneris.

Pritardami kampanijos tikslams ir pažymėdami Tvarios energetikos savaitę, vasario 1 d. (penktadienį) 14-18 val. rengiame diskusijas apie galimybes taupyti energiją. Susitikimo metu skaičiuosime, kiek medžių turėtume pasodinti kasmet, nelygu bute ar name gyvename, kalbėsime apie energiją ir kitus išteklius taupančią statybą iš presuotų šiaudų, namus be šildymo sistemos, pristatysime neseniai įregistruotos Šiaudinių namų statytojų asociacijos veiklą, taip pat žiūrėsime video medžiagą. Kviečiame atvykti į „Atsinaujinančios energijos informacijos konsultacinis centro“ skaityklą, esančią Vytenio g. 10-60, Vilniuje.

„Kartu mes galime pakeisti situaciją“ – tai pagrindinė kampanijos Tvari energetika Europai mintis. Kviečiame prisidėti ir Jus.

Šaltiniai

http://www.eusew.eu
http://www.sustenergy.org
http://www.siaudunamai.lt

     

  

  TREN_associate

 

 Šiaudinių namų plėtrą remia:

      JTVP PAF Mažųjų projektų programa

   Pasaulio aplinkos fondo
   Mažųjų projektų programa

   www.undp.lt/sgp


     LR Aplinkos ministerija


           Didžiosios Britanijos ambasada


Šiaurės ministrų tarybos biuras Lietuvoje