Atspausdinta iš: http://www.siaudunamai.lt/lt/naujienos/informacija_apie_seminarus_ir_paroda_kaune

Projekto atidarymas www.siaudunamai.lt jau veikia! Didžiojoje Britanijoje presuotų šiaudų ryšuliai reklamuojami prestižinių parduotuvių vitrinose Kviečiame į seminarus Aplinkai palanki statyba iš presuotų šiaudų: technologijos ir perspektyvos Aplinkai palankus namas iš presuotų šiaudų - bendruomenių veiklai Spauda apie šiaudų namus Tarptautiniai renginiai Patvirtintas projekto dalyvavimas kampanijoje TVARI ENERGETIKA EUROPAI Nauji straipsniai ir seminaras Estijoje Baltijos šiaudinių namų statytojų suvažiavimas Kaimo verslumo ugdymas Upytėje populiarinant linininkystę ir statybą iš šiaudų Seminaras Panevėžyje „Ekologiška statyba ir kuras iš šiaudų“ Kviečiame bendradarbiauti architektus Šiaudiniai namai bus populiarinami II Vilniaus aplinkosaugos forume Kartu mes galime pakeisti situaciją Informacija apie seminarus ir parodą Kaune Pranešimas spaudai apie šiaudinių namų statybos plėtrą Parodoje ekoRESTA2008 pristatoma statyba iš presuotų šiaudų Pirmasis asocijuotas kampanijos Tvari energetika Europai partneris Lietuvoje Lietuvos gyventojų nuomonė apie aplinkai palankią statybą Seminaras Klaipėdoje KNYGA „Šiaudiniai namai“ DVD „Šiaudinių namų statyba“ Baltijos šiaudinių namų statytojų suvažiavimas Efektyvaus energijos vartojimo pastatuose vadovas Europos tvarios energetikos savaitės renginiai Vilniuje Saulės energetikų asociacija Pasaulinė Žemės valandos akcija Praktinis šiaudinių namų tinkavimo seminaras pradedantiesiems Tarptautinės saugaus klimato iniciatyvos „350“ renginiai vyko ir šiaudiniuose namuose Europos šiaudinių namų statytojų suvažiavimas ESBG 2009 Kreipimasis dėl COP15 Kopenhagoje Dėkojame rėmėjams! Molinių namų statybos seminarai Statau namą iš šiaudų! Mokymai su arch. D. Jurevičiumi

Informacija apie seminarus ir parodą Kaune

2008-uosius Jungtinės Tautos yra paskelbusios Žemės planetos metais.
Kovo 20 d. nuo 1971 m. įteisinta kaip tarptautinė Žemės diena. Šiandien Lietuva jau septynioliktąjį kartą pažymi Žemės dieną. Pasaulinei Žemės dienai skirtus renginius organizuos įvairios organizacijos. Renginių tikslas – skatinti susimąstyti apie mūsų planetos ateitį, kalbėti apie būdus ir būtinybę išsaugoti Žemės išteklius, nuolat didėjant vartojimui ir gamybai. 

Pažymėdami Žemės planetos metus ir Žemės dieną, kviečiame Jus į seminarus apie aplinką tausojančią statybą iš presuotų šiaudų. Seminarai vyks Kaune, Vilniuje bei Klaipėdoje.

Čia pateikiame informaciją apie Kaune vyksiančius renginius. Apie seminarus Vilniuje ir Klaipėdoje bus pranešta vėliau.

STATYBOS IŠ PRESUOTŲ ŠIAUDŲ GALIMYBĖS IR PERSPEKTYVOS LIETUVOJE

Projekto „Aplinkai palankios statybos iš šiaudų populiarinimas mažinant įtaką klimato kaitai“ seminaras vyks kovo 29 d. (šeštadienį) 13-17 val. Aušros g. 42D, Kaune, parodos NAMŲ PASAULIS 2008 seminarų salėje.

Preliminari programa

13:00  Registracija

13:30 -15:00

Sveikinimo žodis
Domantas Surkys, ŠNSA tarybos pirmininkas, UAB Indigas, Edita Milutienė, projekto vadovė, ŠNSA tarybos narė

Statyba iš presuotų šiaudų pasaulyje ir Lietuvoje
Edita Milutienė, Petras Devižis, Eduardas Kaltanas, ŠNSA tarybos nariai

Karkasinių namų statyba
Domantas Surkys

Diskusija, atsakymai į klausimus

15:00-15:30    Kavos pertrauka

15:30-17:00

Šiaudinių namų statybai naudojami įrankiai
Artūras Gobys, ŠNSA tarybos narys

Šiaudinių namų tinkavimas
Jonas Kačerauskas, ŠNSA tarybos narys

Natūralūs dažai
Tomas Simonaitis, UAB Indigas

Knygos apie statybą iš presuotų šiaudų pristatymas
Edita Milutienė

Diskusija, atsakymai į klausimus

ŠNSA – Šiaudinių namų statytojų asociacija,
ATEIK – VšĮ Atsinaujinančios energijos informacijos konsultacinis centras

Ekspozicija ir seminaras parodoje „Ką pasėsi...2008“

Šiaudinio namo maketas bus demonstruojamas parodos metu 2008 m. balandžio 3-5 dienomis Lietuvos žemės ūkio universitete, Akademijoje, Kauno r.

2008 m. balandžio 5 d. (šeštadienį) 10.00 val. IV rūmų 204  auditorijoje vyks seminarasPresuotų šiaudų naudojimas pastatų statybai“.

Vadovai: V. Gurskis, J. Juodis,  Lietuvos žemės ūkio universitetas, E. Milutienė, Atsinaujinančios energijos informacijos konsultacinis centras, D. Surkys, Šiaudinių namų statybos asociacija

     

  

  TREN_associate

 

 Šiaudinių namų plėtrą remia:

      JTVP PAF Mažųjų projektų programa

   Pasaulio aplinkos fondo
   Mažųjų projektų programa

   www.undp.lt/sgp


     LR Aplinkos ministerija


           Didžiosios Britanijos ambasada


Šiaurės ministrų tarybos biuras Lietuvoje