Atspausdinta iš: http://www.siaudunamai.lt/lt/naujienos/europos_tvarios_energetikos_savaites_renginiai_vilniuje

Projekto atidarymas www.siaudunamai.lt jau veikia! Didžiojoje Britanijoje presuotų šiaudų ryšuliai reklamuojami prestižinių parduotuvių vitrinose Kviečiame į seminarus Aplinkai palanki statyba iš presuotų šiaudų: technologijos ir perspektyvos Aplinkai palankus namas iš presuotų šiaudų - bendruomenių veiklai Spauda apie šiaudų namus Tarptautiniai renginiai Patvirtintas projekto dalyvavimas kampanijoje TVARI ENERGETIKA EUROPAI Nauji straipsniai ir seminaras Estijoje Baltijos šiaudinių namų statytojų suvažiavimas Kaimo verslumo ugdymas Upytėje populiarinant linininkystę ir statybą iš šiaudų Seminaras Panevėžyje „Ekologiška statyba ir kuras iš šiaudų“ Kviečiame bendradarbiauti architektus Šiaudiniai namai bus populiarinami II Vilniaus aplinkosaugos forume Kartu mes galime pakeisti situaciją Informacija apie seminarus ir parodą Kaune Pranešimas spaudai apie šiaudinių namų statybos plėtrą Parodoje ekoRESTA2008 pristatoma statyba iš presuotų šiaudų Pirmasis asocijuotas kampanijos Tvari energetika Europai partneris Lietuvoje Lietuvos gyventojų nuomonė apie aplinkai palankią statybą Seminaras Klaipėdoje KNYGA „Šiaudiniai namai“ DVD „Šiaudinių namų statyba“ Baltijos šiaudinių namų statytojų suvažiavimas Efektyvaus energijos vartojimo pastatuose vadovas Europos tvarios energetikos savaitės renginiai Vilniuje Saulės energetikų asociacija Pasaulinė Žemės valandos akcija Praktinis šiaudinių namų tinkavimo seminaras pradedantiesiems Tarptautinės saugaus klimato iniciatyvos „350“ renginiai vyko ir šiaudiniuose namuose Europos šiaudinių namų statytojų suvažiavimas ESBG 2009 Kreipimasis dėl COP15 Kopenhagoje Dėkojame rėmėjams! Molinių namų statybos seminarai Statau namą iš šiaudų! Mokymai su arch. D. Jurevičiumi

Europos tvarios energetikos savaitės renginiai Vilniuje

 2009 m. vasario mėn. 9-13 d. visoje Europoje vyks Europos tvarios
energetikos savaitė

Atsinaujinančios energijos informacijos konsultacinis centras kartu su Didžiosios Britanijos ambasada Vilniuje ir Vilniaus m. savivaldybe bei KTU Aplinkos inžinerijos institutu organizuoja tarptautinę konferenciją „Atsinaujinančiųjų išteklių energetika ir darnioji statyba: patirtis ir perspektyvos Lietuvoje“.

Renginys vyks 2009 m. vasario 12 d. Vilniaus m. savivaldybės posėdžių
salėje, II a.

I dalis. Seminaras-diskusija profesionalams ir valdžios atstovams

Kvieičme įvairių profesijų atstovus (architektus, statybininkus, mokslininkus, verslininkus, projektų vystytojus, kt.) aktyviai dalyvauti.

II dalis. Saulės energetikų asociacijos (Tarptautinės saulės energetikų
asociacijos (ISES) atstovybė Lietuvoje ) steigiamasis susirinkimas

III dalis. Seminaras visuomenei

 Renginiai nemokami.  Kviečiame aktyviai dalyvauti.

Prašome registruotis internete http://www.siaudunamai.lt/lt/registracija

     

  

  TREN_associate

 

 Šiaudinių namų plėtrą remia:

      JTVP PAF Mažųjų projektų programa

   Pasaulio aplinkos fondo
   Mažųjų projektų programa

   www.undp.lt/sgp


     LR Aplinkos ministerija


           Didžiosios Britanijos ambasada


Šiaurės ministrų tarybos biuras Lietuvoje