Atspausdinta iš: http://www.siaudunamai.lt/lt/naujienos/europos_siaudiniu_namu_statytoju_suvaziavimas_esbg_2009

Projekto atidarymas www.siaudunamai.lt jau veikia! Didžiojoje Britanijoje presuotų šiaudų ryšuliai reklamuojami prestižinių parduotuvių vitrinose Kviečiame į seminarus Aplinkai palanki statyba iš presuotų šiaudų: technologijos ir perspektyvos Aplinkai palankus namas iš presuotų šiaudų - bendruomenių veiklai Spauda apie šiaudų namus Tarptautiniai renginiai Patvirtintas projekto dalyvavimas kampanijoje TVARI ENERGETIKA EUROPAI Nauji straipsniai ir seminaras Estijoje Baltijos šiaudinių namų statytojų suvažiavimas Kaimo verslumo ugdymas Upytėje populiarinant linininkystę ir statybą iš šiaudų Seminaras Panevėžyje „Ekologiška statyba ir kuras iš šiaudų“ Kviečiame bendradarbiauti architektus Šiaudiniai namai bus populiarinami II Vilniaus aplinkosaugos forume Kartu mes galime pakeisti situaciją Informacija apie seminarus ir parodą Kaune Pranešimas spaudai apie šiaudinių namų statybos plėtrą Parodoje ekoRESTA2008 pristatoma statyba iš presuotų šiaudų Pirmasis asocijuotas kampanijos Tvari energetika Europai partneris Lietuvoje Lietuvos gyventojų nuomonė apie aplinkai palankią statybą Seminaras Klaipėdoje KNYGA „Šiaudiniai namai“ DVD „Šiaudinių namų statyba“ Baltijos šiaudinių namų statytojų suvažiavimas Efektyvaus energijos vartojimo pastatuose vadovas Europos tvarios energetikos savaitės renginiai Vilniuje Saulės energetikų asociacija Pasaulinė Žemės valandos akcija Praktinis šiaudinių namų tinkavimo seminaras pradedantiesiems Tarptautinės saugaus klimato iniciatyvos „350“ renginiai vyko ir šiaudiniuose namuose Europos šiaudinių namų statytojų suvažiavimas ESBG 2009 Kreipimasis dėl COP15 Kopenhagoje Dėkojame rėmėjams! Molinių namų statybos seminarai Statau namą iš šiaudų! Mokymai su arch. D. Jurevičiumi

Europos šiaudinių namų statytojų suvažiavimas ESBG 2009

2009 m. rugpjūčio pabaigoje Belgijoje vyko  Europos šiaudinių namų statytojų suvažiavimas. Jame dalyvavo ir Lietuvos delegacija.

         ESBG  09

ESBG09 filmai

Išsamus pasakojimas apie suvažiavimo veiklas yra šiame filme (anglų kalba). Jį galima pažiūrėti ir per youtube (1, 2, 3 d.).

Trumpesnis filmukas

Tos pačios autorės DVD „Houses of straw  ištrauka

ESBG09 nuotraukos

Nuotraukas rasite kolegų iš Austrijos interneto svetainėje, o šioje yra ir  degimo „testas“ – vizualiai pamatėme, kad uždegtas ryšulys netrukus užgesta (svarbu, kad nenutrūktų virvė ir ryšulys neiširtų).

Bendradarbiavimas

Bendradarbiavimas Europoje vyksta jau dešimtmetį ir daug informacijos ateityje rasime kuriamoje interneto svetainėje

ESBG07 apžvalga

Apie ESBG07 galima paskaityti čia

Filmukas apie skydinio namo statybą ESBG07 vietoje

     

  

  TREN_associate

 

 Šiaudinių namų plėtrą remia:

      JTVP PAF Mažųjų projektų programa

   Pasaulio aplinkos fondo
   Mažųjų projektų programa

   www.undp.lt/sgp


     LR Aplinkos ministerija


           Didžiosios Britanijos ambasada


Šiaurės ministrų tarybos biuras Lietuvoje